Canlı Sonuçlar « 43Kütahya

21 Kasım 2020 - 18:19
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
MS
FC Seoul FC Seoul
1 - 2
Beijing Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan
MS
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
3 - 1
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
ALMANYA 3. LİGİ
MS
FSV Zwickau FSV Zwickau
0 - 0
Mannheim Mannheim
MS
1860 Münih 1860 Münih
0 - 0
Uerdingen Uerdingen
MS
Hansa Rostock Hansa Rostock
1 - 3
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
MS
Saarbrucken Saarbrucken
3 - 3
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
MS
Hallescher FC Hallescher FC
1 - 1
Kaiserslautern Kaiserslautern
ERT
Meppen Meppen
0 - 0
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
1 - 3
Karlsruher Karlsruher
MS
Holstein Kiel Holstein Kiel
2 - 2
FC Heidenheim FC Heidenheim
MS
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
1 - 0
Sandhausen Sandhausen
MS
Paderborn 07 Paderborn 07
2 - 0
St Pauli St Pauli
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
30'
M'gladbach M'gladbach
1 - 0
Augsburg Augsburg
30'
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
0 - 1
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
30'
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
1 - 2
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
31'
Bayern Münih Bayern Münih
0 - 0
Werder Bremen Werder Bremen
30'
Schalke 04 Schalke 04
0 - 2
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
20:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
22:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
ERT
VfR Aalen VfR Aalen
0 - 0
FK Pirmasens FK Pirmasens
ERT
TSV Steinbach TSV Steinbach
0 - 0
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
ERT
Bahlinger SC Bahlinger SC
0 - 0
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
ERT
Hoffenheim II Hoffenheim II
0 - 0
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
ERT
TSG Balingen TSG Balingen
0 - 0
Hessen Kassel Hessen Kassel
ERT
Mainz 05 II Mainz 05 II
0 - 0
FCA Walldorf FCA Walldorf
ERT
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
0 - 0
Stuttgart II Stuttgart II
ERT
Ulm Ulm
0 - 0
FC Giessen FC Giessen
ERT
Freiburg II Freiburg II
0 - 0
Schott Mainz Schott Mainz
ERT
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
0 - 0
Elversberg Elversberg
MS
Schalke 04 II Schalke 04 II
1 - 5
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
ERT
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
0 - 0
Optik Rathenow Optik Rathenow
ERT
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
0 - 0
Berliner AK 07 Berliner AK 07
ERT
Energie Cottbus Energie Cottbus
0 - 0
Chemnitzer Chemnitzer
MS
Preussen Münster Preussen Münster
2 - 1
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
MS
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
0 - 0
FC Köln II FC Köln II
ERT
Heider SV Heider SV
0 - 0
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
MS
SV Straelen SV Straelen
0 - 4
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
MS
VfB Homberg VfB Homberg
0 - 4
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
MS
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
2 - 0
Bonner SC Bonner SC
MS
Oberhausen Oberhausen
1 - 1
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
MS
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
0 - 0
Lippstadt Lippstadt
ERT
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
0 - 0
Werder Bremen II Werder Bremen II
ERT
Oberneuland Oberneuland
0 - 0
Jeddeloh Jeddeloh
MS
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
2 - 0
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
MS
Fortuna Köln Fortuna Köln
2 - 2
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
New England Revolution New England Revolution
2 - 1
Montreal Impact Montreal Impact
MS
Nashville SC Nashville SC
3 - 0
Inter Miami CF Inter Miami CF
20:00
Orlando City FC Orlando City FC
- : -
New York City FC New York City FC
23:00
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
- : -
New York Red Bulls New York Red Bulls
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
İPT
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
0 - 0
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
İPT
Hartford Athletic Hartford Athletic
0 - 0
Charleston Battery Charleston Battery
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
MS
Kastrioti Kastrioti
1 - 1
Apolonia Apolonia
MS
Bylis Bylis
0 - 2
Skenderbeu Skenderbeu
18:45
Partizani Partizani
- : -
Laçi Laçi
18:45
Teuta Teuta
- : -
Kukesi Kukesi
18:45
Vllaznia Vllaznia
- : -
Tirana Tirana
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Peninsula Power Peninsula Power
1 - 4
Queensland Lions Queensland Lions
AVUSTURYA 1. LİGİ
77'
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
0 - 2
Dornbirn Dornbirn
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Rotenberg Rotenberg
0 - 0
Wolfurt Wolfurt
ERT
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
0 - 0
Seekirchen Seekirchen
ERT
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
0 - 0
Schwaz Schwaz
ERT
Dornbirner SV Dornbirner SV
0 - 0
FC Lauterach FC Lauterach
ERT
Kufstein Kufstein
0 - 0
SV Wörgl SV Wörgl
ERT
SC Röthis SC Röthis
0 - 0
Hohenems Hohenems
ERT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
Stripfing Stripfing
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Hartberg Hartberg
- : -
LASK Linz LASK Linz
19:00
Altach Altach
- : -
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
13:00
Sabah Sabah
- : -
Sebail Sebail
MS
Karabağ Karabağ
6 - 1
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
B.A.E. PREMİER LİGİ
DA
Al-Dhafra Al-Dhafra
0 - 0
Khorfakkan FC Khorfakkan FC
DA
Al-Wahda Al-Wahda
2 - 0
Ajman Ajman
20:00
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
- : -
Al Jazira Al Jazira
BELARUS 2. LİGİ
MS
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
1 - 0
Oshmyany Oshmyany
MS
Khimik Svetlogorsk Khimik Svetlogorsk
0 - 1
FK Gomel FK Gomel
MS
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
4 - 0
Granit Granit
MS
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
1 - 0
Smorgon Smorgon
MS
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
3 - 0
Slonim 2017 Slonim 2017
MS
Volna Volna
2 - 2
Lida Lida
MS
Naftan Naftan
3 - 0
Orsha Orsha
BELARUS REZERV LİGİ
00:00
Smolevichy Res. Smolevichy Res.
- : -
Slavia Mozyr Res. Slavia Mozyr Res.
13:00
Energetik-BGU Res. Energetik-BGU Res.
- : -
Dinamo Minsk Res. Dinamo Minsk Res.
13:00
Rukh Brest Res. Rukh Brest Res.
- : -
Shakhtyor Res. Shakhtyor Res.
14:00
FC Minsk Res. FC Minsk Res.
- : -
Vitebsk Res. Vitebsk Res.
14:00
Gorodeya Res. Gorodeya Res.
- : -
Dinamo Brest Res. Dinamo Brest Res.
14:00
Torpedo Zhodino Res. Torpedo Zhodino Res.
- : -
	Isloch Res. Isloch Res.
15:00
Neman Grodno Res. Neman Grodno Res.
- : -
Slutsk Res. Slutsk Res.
16:30
BATE Res. BATE Res.
- : -
Belshina Res. Belshina Res.
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Standard Liege Standard Liege
- : -
Eupen Eupen
20:30
Waasland Beveren Waasland Beveren
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
20:30
Oostende Oostende
- : -
Antwerp Antwerp
22:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Kortrijk Kortrijk
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Deinze Deinze
- : -
Lommel SK Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS
Tuzla City Tuzla City
1 - 0
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
46'
Zeljeznicar Zeljeznicar
1 - 1
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
19:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Borac Borac
BREZİLYA SERİE A
MS
RB Bragantino RB Bragantino
4 - 0
Bahia Bahia
BREZİLYA SERİE B
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
1 - 3
Chapecoense Chapecoense
MS
Guarani Guarani
2 - 1
Botafogo-SP Botafogo-SP
MS
Juventude Juventude
5 - 0
Parana Parana
MS
Cruzeiro Cruzeiro
1 - 1
Figueirense Figueirense
22:30
Operario PR Operario PR
- : -
America Mineiro America Mineiro
22:30
Oeste Oeste
- : -
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
BREZİLYA SÉRİE C
22:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Boa EC Boa EC
23:00
Tombense Tombense
- : -
Brusque Brusque
23:00
Imperatriz Imperatriz
- : -
Vila Nova Vila Nova
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS
Slavia Sofya Slavia Sofya
0 - 0
Etar Etar
16:00
CSKA Sofya CSKA Sofya
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
ERT
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 - 0
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
ÇEKYA 1. LİGİ
MS
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
4 - 1
Pardubice Pardubice
18:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Teplice Teplice
18:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
- : -
Karvina Karvina
20:30
Opava Opava
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
00:00
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
SK Lisen SK Lisen
00:00
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
FK Blansko FK Blansko
00:00
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
00:00
Prostejov Prostejov
- : -
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
00:00
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Dukla Prag Dukla Prag
00:00
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
00:00
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
MS
Hradec Kralove Hradec Kralove
5 - 1
Usti nad Labem Usti nad Labem
MS
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
0 - 2
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
MS
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
1 - 2
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
MS
MFK Chrudim MFK Chrudim
1 - 2
Prostejov Prostejov
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
Loko Vltavin Loko Vltavin
0 - 0
Povltava FA Povltava FA
ERT
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
0 - 0
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
ÇİN 2. LİGİ
MS
Beijing Renhe Beijing Renhe
1 - 1
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
DANİMARKA 1. LİGİ
MS
Hvidovre Hvidovre
2 - 0
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
MS
Silkeborg Silkeborg
3 - 3
FC Helsingor FC Helsingor
DANİMARKA 2. LİGİ
ERT
Dalum Dalum
0 - 0
Thisted Thisted
MS
Hillerød Hillerød
1 - 4
Vanløse Vanløse
MS
FA 2000 FA 2000
1 - 1
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
MS
SfB-Oure SfB-Oure
3 - 5
Frem Frem
MS
VSK Arhus VSK Arhus
3 - 1
B 93 B 93
MS
Middelfart Middelfart
3 - 4
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
MS
Holbæk Holbæk
3 - 1
Brabrand Brabrand
ERT
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
0 - 0
Næsby Næsby
DA
Brønshøj Brønshøj
0 - 2
Næstved Næstved
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
İPT
Lori FC Lori FC
0 - 0
Gandzasar Gandzasar
MS
Alashkert Alashkert
1 - 2
Ararat Ararat
DA
Pyunik Pyunik
0 - 0
FK Van FK Van
ESTONYA 1. LİGİ
MS
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
0 - 2
TJK Legion TJK Legion
MS
FC Kuressaare FC Kuressaare
0 - 3
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
MS
JK Pärnu JK Pärnu
2 - 0
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
MS
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
3 - 5
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
DA
FC Elva FC Elva
0 - 0
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
FRANSA LİGUE 1
19:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
ERT
Marsilya Marsilya
0 - 0
Nice Nice
FRANSA LİGUE 2
DA
Havre AC Havre AC
1 - 0
Caen Caen
21:00
Chateauroux Chateauroux
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Paris FC Paris FC
- : -
Auxerre Auxerre
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Rodez AF Rodez AF
21:00
Amiens SC Amiens SC
- : -
Clermont Clermont
ERT
Nancy Nancy
0 - 0
Troyes Troyes
21:00
Pau FC Pau FC
- : -
Grenoble Grenoble
21:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:00
Chambly Chambly
- : -
Toulouse Toulouse
GALLER PREMİER LİGİ
28'
Barry Town Barry Town
0 - 0
Newtown Newtown
30'
Cardiff Met University Cardiff Met University
0 - 0
The New Saints The New Saints
17:30
Penybont Penybont
- : -
Caernarfon Town Caernarfon Town
29'
Haverfordwest Haverfordwest
0 - 1
Flint Town United Flint Town United
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Iztapa Iztapa
- : -
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
22:05
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Sacachispas Sacachispas
GÜNEY AFRİKA PSL
72'
Stellenbosch Stellenbosch
1 - 0
Chippa United Chippa United
72'
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
2 - 2
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
68'
Black Leopards Black Leopards
1 - 0
Maritzburg United Maritzburg United
19:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
SuperSport United SuperSport United
21:15
Moroka Swallows Moroka Swallows
- : -
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
DA
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
0 - 0
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
19:30
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
1 - 0
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
MS
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
1 - 1
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
1 - 0
Gangneung City Gangneung City
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
İPT
Saburtalo Saburtalo
0 - 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
İPT
FC Telavi FC Telavi
0 - 0
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
İPT
Merani Tiflis Merani Tiflis
0 - 0
Chikhura Chikhura
İPT
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
0 - 0
Samtredia Samtredia
İPT
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
0 - 0
Dila Gori Dila Gori
MS
Saburtalo Saburtalo
1 - 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
13:00
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
Samtredia Samtredia
MS
FC Telavi FC Telavi
1 - 1
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
DA
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
0 - 0
Dila Gori Dila Gori
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
DA
NK Osijek NK Osijek
0 - 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
19:05
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
ERT
Istra 1961 Istra 1961
0 - 0
Rijeka Rijeka
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
DA
NorthEast United NorthEast United
0 - 0
Mumbai City Mumbai City
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Willem II Willem II
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
22:00
Groningen Groningen
- : -
Vitesse Vitesse
23:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Utrecht Utrecht
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
90'
FC Eindhoven FC Eindhoven
2 - 4
NAC Breda NAC Breda
18:30
Almere City Almere City
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
HONG KONG 1. LİG
MS
Eastern Football Eastern Football
5 - 0
Tai Chung Tai Chung
MS
TSW Pegasus TSW Pegasus
0 - 4
Southern District Southern District
İNGİLTERE 1. LİGİ
MS
Gillingham Gillingham
1 - 1
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Northampton Town Northampton Town
18:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
18:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Peterborough United Peterborough United
- : -
Blackpool Blackpool
18:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Hull City Hull City
18:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Sunderland Sunderland
18:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Oxford United Oxford United
İNGİLTERE 2. LİGİ
73'
Crawley Town Crawley Town
0 - 3
Carlisle United Carlisle United
18:00
Stevenage Stevenage
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
1'
Exeter City Exeter City
0 - 0
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Salford City Salford City
- : -
Bradford City Bradford City
18:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
18:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Morecambe Morecambe
18:00
Newport County Newport County
- : -
Port Vale Port Vale
18:00
Southend United Southend United
- : -
Cambridge United Cambridge United
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Walsall Walsall
18:00
Barrow Barrow
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Newcastle United Newcastle United
0 - 2
Chelsea Chelsea
18:00
Aston Villa Aston Villa
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
20:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Manchester City Manchester City
23:00
Manchester United Manchester United
- : -
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
4 - 2
Reading Reading
18:00
Barnsley Barnsley
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
18:00
Bristol City Bristol City
- : -
Derby County Derby County
18:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Brentford Brentford
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
18:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Watford Watford
18:00
Luton Town Luton Town
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Preston North End Preston North End
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Norwich City Norwich City
18:00
Millwall Millwall
- : -
Cardiff City Cardiff City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
1'
Yeovil Town Yeovil Town
0 - 0
Hartlepool United Hartlepool United
ERT
Stockport County Stockport County
0 - 0
Eastleigh Eastleigh
18:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Bromley Bromley
ERT
Solihull Moors Solihull Moors
0 - 0
Weymouth Weymouth
18:00
Wrexham Wrexham
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Woking Woking
- : -
Barnet Barnet
18:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Notts County Notts County
1'
Boreham Wood Boreham Wood
0 - 0
Altrincham Altrincham
İPT
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
0 - 0
Macclesfield Town Macclesfield Town
18:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
18:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Torquay United Torquay United
20:20
Wealdstone Wealdstone
- : -
Sutton United Sutton United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
Oxford City Oxford City
- : -
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
18:00
Bradford PA Bradford PA
- : -
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
18:00
Chelmsford Chelmsford
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
ERT
York City York City
0 - 0
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
18:00
Welling United Welling United
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
- : -
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
18:00
Dartford Dartford
- : -
Slough Town Slough Town
18:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Chester Chester
18:00
Gateshead Gateshead
- : -
Southport Southport
18:00
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
Darlington Darlington
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Leamington Leamington
18:00
Guiseley Guiseley
- : -
Gloucester City Gloucester City
ERT
Kettering Town Kettering Town
0 - 0
Blyth Spartans Blyth Spartans
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
18:00
Hereford Hereford
- : -
Chorley Chorley
ERT
Boston United Boston United
0 - 0
Spennymoor Town Spennymoor Town
2'
St.Albans City St.Albans City
0 - 0
Hungerford Town Hungerford Town
18:00
Maidstone United Maidstone United
- : -
Billericay Billericay
18:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
18:00
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
- : -
Bath City Bath City
İSKOÇYA 1. LİGİ
18:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
East Fife East Fife
18:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Clyde Clyde
- : -
Montrose Montrose
18:00
Peterhead Peterhead
- : -
Dumbarton Dumbarton
18:00
Falkirk Falkirk
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
İSKOÇYA 2. LİGİ
18:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Stranraer Stranraer
18:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Stirling Albion Stirling Albion
- : -
Elgin City Elgin City
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
18:00
Queens Park Queens Park
- : -
Brechin City Brechin City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
18:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Motherwell Motherwell
18:00
Dundee United Dundee United
- : -
Hamilton Hamilton
18:00
Livingston Livingston
- : -
St Mirren St Mirren
18:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Ross County Ross County
18:00
Hibernian Hibernian
- : -
Celtic Celtic
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Ayr United Ayr United
- : -
Dundee Dundee
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
18:00
Queen of South Queen of South
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
İSPANYA 2. LİG B
MS
CD Ebro CD Ebro
2 - 1
Tudelano Tudelano
30'
Valladolid B Valladolid B
0 - 0
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
15'
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
1 - 1
Lealtad Lealtad
14'
Real Oviedo B Real Oviedo B
0 - 0
Numancia Numancia
18:00
Cordoba Cordoba
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
18:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
18:30
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
Villarreal B Villarreal B
19:00
Mutilvera Mutilvera
- : -
Osasuna B Osasuna B
19:00
Real Murcia Real Murcia
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
19:00
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Compostela Compostela
19:00
Lleida Esportiu Lleida Esportiu
- : -
Cornella Cornella
19:00
Andorra Andorra
- : -
UE Olot UE Olot
20:00
Burgos Burgos
- : -
Marino de Luanco Marino de Luanco
20:30
Laredo Laredo
- : -
Racing Santander Racing Santander
21:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Navalcarnero Navalcarnero
İSPANYA LA LİGA
MS
Levante Levante
1 - 1
Elche Elche
18:15
Villarreal Villarreal
- : -
Real Madrid Real Madrid
20:30
Sevilla Sevilla
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
23:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
MS
Malaga Malaga
1 - 2
Leganes Leganes
18:00
Mirandes Mirandes
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
20:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Castellon Castellon
22:30
Real Oviedo Real Oviedo
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
İSRAİL 1. LİGİ
MS
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
15'
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
19:45
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
20:00
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
20:50
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
İSVEÇ 1. LİGİ
MS
Lindome GIF Lindome GIF
1 - 1
IFK Varnamo IFK Varnamo
MS
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 - 1
Qviding Qviding
MS
Sandvikens IF Sandvikens IF
3 - 0
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
16:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
- : -
Lunds BK Lunds BK
MS
IK Frej IK Frej
0 - 1
IFK Haninge IFK Haninge
DA
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
3 - 1
Skovde AIK Skovde AIK
DA
Torns Torns
0 - 1
FK Karlskrona FK Karlskrona
18:00
Karlslund Karlslund
- : -
Team TG FF Team TG FF
18:00
Sylvia Sylvia
- : -
Täby Täby
19:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Landskrona Landskrona
19:00
Brommapojkarna Brommapojkarna
- : -
Nyköping Nyköping
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
DA
Dalkurd FF Dalkurd FF
0 - 0
Trelleborg Trelleborg
17:00
Ljungskile Ljungskile
- : -
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
DA
Sundsvall Sundsvall
0 - 3
Halmstad Halmstad
DA
Norrby Norrby
3 - 0
Umea Umea
DA
Gais Gais
0 - 0
Öster Öster
DA
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
2 - 0
Degerfors Degerfors
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:15
Thun Thun
- : -
Wil Wil
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:15
Luzern Luzern
- : -
Vaduz Vaduz
22:30
Young Boys Young Boys
- : -
Basel Basel
İTALYA SERİE A LİGİ
DA
Crotone Crotone
0 - 1
Lazio Lazio
20:00
Spezia Spezia
- : -
Atalanta Atalanta
22:45
Juventus Juventus
- : -
Cagliari Cagliari
İTALYA SERİE B LİGİ
MS
Pordenone Pordenone
1 - 1
Monza Monza
MS
Lecce Lecce
7 - 1
Reggio Audace Reggio Audace
MS
Cittadella Cittadella
2 - 2
Empoli Empoli
MS
Spal Spal
2 - 0
Pescara Pescara
MS
Brescia Brescia
2 - 2
Venezia Venezia
18:00
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Chievo Verona Chievo Verona
İTALYA SERİE C LİGİ
ERT
Piacenza Piacenza
0 - 0
Novara Novara
DA
AC Renate AC Renate
1 - 0
Alessandria Alessandria
DA
Perugia Perugia
0 - 0
Gubbio Gubbio
17:00
Grosseto Grosseto
- : -
Livorno Livorno
DA
Juve Stabia Juve Stabia
1 - 0
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Oita Trinita Oita Trinita
1 - 0
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
MS
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
5 - 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
MS
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 - 2
Sagan Tosu Sagan Tosu
MS
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 - 3
Kashima Antlers Kashima Antlers
MS
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
0 - 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
3 - 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 - 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
MS
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
1 - 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
MS
Omiya Ardija Omiya Ardija
0 - 0
Machida Zelvia Machida Zelvia
MS
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
0 - 1
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
MS
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
2 - 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
MS
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
1 - 2
Albirex Niigata Albirex Niigata
MS
Ehime FC Ehime FC
0 - 1
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
MS
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
1 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
1 - 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
MS
Tochigi SC Tochigi SC
1 - 3
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
FC Gifu FC Gifu
2 - 1
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
KATAR YILDIZLAR LİGİ
30'
Umm Salal Umm Salal
0 - 0
Al Ahli Al Ahli
19:45
Al-Khor Al-Khor
- : -
Al Sailiya Al Sailiya
19:45
Katar SC Katar SC
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
3 - 1
FC Astana FC Astana
MS
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
0 - 1
Taraz Taraz
MS
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
0 - 3
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
MS
Kairat Almaty Kairat Almaty
2 - 3
Kyzylzhar Kyzylzhar
İPT
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
0 - 0
Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar
MS
Caspiy Caspiy
2 - 1
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
1'
Crusaders Crusaders
0 - 0
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
ERT
Carrick Rangers Carrick Rangers
0 - 0
Coleraine Coleraine
1'
Linfield Linfield
0 - 0
Glenavon Glenavon
18:00
Larne Larne
- : -
Cliftonville Cliftonville
1'
Ballymena United Ballymena United
0 - 0
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
MACARİSTAN 1. LİGİ
DA
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
1 - 0
Budafoki MTE Budafoki MTE
19:00
Mezökövesdi Mezökövesdi
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
21:30
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
Shkendija 79 Shkendija 79
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
15:00
Makedonija GP Makedonija GP
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
15:00
Belasica Belasica
- : -
Rabotnicki Rabotnicki
15:00
Pelister Pelister
- : -
FK Sileks FK Sileks
15:00
FK Vardar FK Vardar
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
15:00
Renova Renova
- : -
Borec Borec
15:00
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- : -
Shkendija 79 Shkendija 79
MALTA 1. LİGİ
MS
Gzira United Gzira United
3 - 2
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
MS
Gudja United Gudja United
0 - 0
Valletta Valletta
20:15
Hibernians Hibernians
- : -
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
ERT
Birkirkara Birkirkara
0 - 0
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
MISIR KUPASI
18:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
Abu Qair Semad SC Abu Qair Semad SC
21:00
El Zamalek El Zamalek
- : -
Masr Masr
MOLDOVA 1. LİGİ
MS
Codru Codru
0 - 0
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
DA
FC Sheriff FC Sheriff
1 - 0
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
NON LİG PREMİER
ERT
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
0 - 0
Nantwich Town Nantwich Town
ERT
Mickleover Sports Mickleover Sports
0 - 0
Matlock Town Matlock Town
ERT
Buxton Buxton
0 - 0
United Of Manchester United Of Manchester
ERT
Hyde United Hyde United
0 - 0
Grantham Town Grantham Town
ERT
Atherton Collieries Atherton Collieries
0 - 0
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
ERT
Ashton United Ashton United
0 - 0
Lancaster City Lancaster City
ERT
Basford United Basford United
0 - 0
Morpeth Town Morpeth Town
ERT
Bamber Bridge Bamber Bridge
0 - 0
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
ERT
Stafford Rangers Stafford Rangers
0 - 0
Scarborough Scarborough
ERT
South Shields South Shields
0 - 0
Witton Albion Witton Albion
NORVEÇ 1. LİGİ
MS
Strommen Strommen
3 - 1
Ull Kisa Ull Kisa
30'
Kongsvinger Kongsvinger
0 - 1
Stjordals Blink Stjordals Blink
30'
Ranheim Ranheim
1 - 0
Ham Kam Ham Kam
29'
Oygarden FK Oygarden FK
0 - 1
Sandnes Sandnes
30'
Sogndal Sogndal
1 - 1
Grorud Grorud
17:30
Jerv Jerv
- : -
Asane Asane
NORVEÇ 2. LİGİ
MS
Vard Haugesund Vard Haugesund
0 - 1
FK Arendal FK Arendal
İPT
Tromsdalen Tromsdalen
0 - 0
Alta Alta
MS
Bryne Bryne
2 - 1
Egersunds Egersunds
İPT
Sotra Sotra
0 - 0
Fløy Fløy
İPT
Hodd Hodd
0 - 0
Kvik Halden Kvik Halden
NORVEÇ ELİTESERİEN
18:00
Stabaek Stabaek
- : -
Molde Molde
20:00
Aalesund Aalesund
- : -
Valerenga Valerenga
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
River Plate River Plate
1 - 2
Cerro Porteno Cerro Porteno
MS
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
2 - 2
Libertad Libertad
PERU PRİMERA - CLAUSURA
MS
Sporting Cristal Sporting Cristal
2 - 2
Universitario Universitario
19:00
Carlos Stein FC Carlos Stein FC
- : -
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
21:15
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
- : -
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
23:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
23:30
Alianza Lima Alianza Lima
- : -
Sport Boys Sport Boys
POLONYA 1. LİGİ
MS
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
1 - 2
Arka Gdynia Arka Gdynia
MS
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
0 - 1
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
19:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
19:00
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
Miedz Legnica Miedz Legnica
19:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
18:00
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
- : -
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
20:00
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
POLONYA EKSTRAKLASA
19:30
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
22:00
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
PORTEKİZ KUPASI
MS
Uniao Leiria Uniao Leiria
1 - 0
Portimonense Portimonense
PS
Oriental Dragon Oriental Dragon
3 - 4
Leixoes Leixoes
MS
Oriental Oriental
0 - 3
Famalicao Famalicao
DA
Montelegre Montelegre
0 - 2
Academico de Viseu Academico de Viseu
28'
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
0 - 0
Porto Porto
18:00
Marinhense Marinhense
- : -
Cova Piedade Cova Piedade
19:30
Arouca Arouca
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
22:30
Trofense Trofense
- : -
Braga Braga
ROMANYA LİGA 1
MS
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
1 - 0
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
20:30
Botosani Botosani
- : -
CS U Craiova CS U Craiova
RUSYA 1. LİGİ
MS
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
0 - 1
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
MS
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
1 - 0
Neftekhimik Neftekhimik
MS
Veles Moskova Veles Moskova
1 - 0
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
MS
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
1 - 2
Tom Tomsk Tom Tomsk
MS
Akron Togliatti Akron Togliatti
0 - 1
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
MS
FK Chayka FK Chayka
1 - 3
Tekstilshchik Tekstilshchik
MS
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
2 - 1
FK Orenburg FK Orenburg
MS
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
3 - 0
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
DA
Chertanovo Chertanovo
0 - 1
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
18:00
Baltika Baltika
- : -
Fakel Fakel
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 - 0
Tambov Tambov
71'
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
2 - 2
Zenit Zenit
19:00
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
19:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS
FK Indija FK Indija
1 - 0
Radnicki Nis Radnicki Nis
MS
Napredak Napredak
2 - 1
Backa Topola Backa Topola
MS
Vozdovac Vozdovac
1 - 1
Novi Pazar Novi Pazar
16:00
Rad Rad
- : -
Metalac Metalac
18:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Geylang United Geylang United
2 - 0
Hougang United Hougang United
12:30
Tampines Rovers Tampines Rovers
- : -
Brunei DPMM Brunei DPMM
MS
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
1 - 2
Garena Young Lions Garena Young Lions
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
MS
FK Pohronie FK Pohronie
3 - 3
Spartak Trnava Spartak Trnava
MS
SKF Sered SKF Sered
0 - 0
Ruzomberok Ruzomberok
MS
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
0 - 1
Senica Senica
DA
Zilina Zilina
1 - 0
Trencin Trencin
19:00
Nitra Nitra
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
MS
Bravo Bravo
1 - 2
Maribor Maribor
19:15
Mura Mura
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
22:00
Koper Koper
- : -
Gorica Gorica
SÜPER LİG
MS
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
1 - 1
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
MS
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
1 - 5
Fenerbahçe Fenerbahçe
MS
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
0 - 1
Gaziantep FK Gaziantep FK
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Santiago Morning Santiago Morning
2 - 1
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
MS
Rangers Rangers
1 - 0
Melipilla Melipilla
ERT
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
0 - 0
Deportes Arica Deportes Arica
MS
Cobreloa Cobreloa
2 - 0
Barnechea Barnechea
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS
Prachuap FC Prachuap FC
1 - 1
Rayong FC Rayong FC
MS
Bangkok Glass Bangkok Glass
2 - 1
Chonburi Chonburi
MS
Trat FC Trat FC
2 - 3
Bangkok United Bangkok United
TFF 1. LİG
MS
Altınordu Altınordu
1 - 0
İstanbulspor İstanbulspor
MS
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
2 - 0
Ankaraspor Ankaraspor
MS
Bursaspor Bursaspor
1 - 0
Adanaspor Adanaspor
19:00
Giresunspor Giresunspor
- : -
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS
Inhulets Inhulets
0 - 2
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
18:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Olexandria Olexandria
20:30
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
URUGUAY PRİMERA - INTERMEDİO
23:00
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
- : -
Atl. River Plate Atl. River Plate
ÜRDÜN 1. LİGİ
DA
Al-Faisaly Al-Faisaly
1 - 2
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
19:30
Al Salt Al Salt
- : -
Al-Wihdat Al-Wihdat
YENİ ZELANDA PREMİER LİGİ
MS
Team Wellington Team Wellington
2 - 1
Hawkes Bay United Hawkes Bay United
MS
Waitakere United Waitakere United
1 - 4
Wellington Phoenix Reserves Wellington Phoenix Reserves
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
90'
Lamia Lamia
2 - 2
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
20:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 7 13 17
2 Fenerbahçe 8 4 17
3 Galatasaray 8 5 16
4 Başakşehir FK 8 2 13
5 Fatih Karagümrük 8 6 12
6 Kasımpaşa 8 2 12
7 Çaykur Rizespor 7 2 11
8 Gaziantep FK 8 1 11
9 Yeni Malatyaspor 8 -2 11
10 Hatayspor 6 -2 11
11 Beşiktaş 7 -2 10
12 Konyaspor 7 3 9
13 Antalyaspor 8 -3 9
14 Göztepe 7 3 8
15 Sivasspor 7 -2 8
16 BB Erzurumspor 7 -3 8
17 Trabzonspor 8 -5 6
18 Kayserispor 7 -6 6
19 Gençlerbirliği 7 -4 5
20 Denizlispor 7 -7 5
21 MKE Ankaragücü 6 -5 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Tuzlaspor 8 9 18
2 İstanbulspor 8 9 17
3 Altınordu 9 3 17
4 Samsunspor 9 4 16
5 Adana Demirspor 8 8 15
6 Ankara Keçiörengücü 9 2 15
7 Giresunspor 8 1 14
8 Akhisarspor 9 2 13
9 Balıkesirspor 9 -2 13
10 Adanaspor 8 4 12
11 Bursaspor 9 1 11
12 Altay 7 4 10
13 Ümraniyespor 9 -6 9
14 Menemenspor 7 -5 6
15 Bandırmaspor 9 -8 5
16 Ankaraspor 8 -8 5
17 Boluspor 9 -6 4
18 Eskişehirspor 9 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 11 26 31
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 10 15 21
4 24Erzincanspor 10 8 20
5 Uşak Spor 10 7 20
6 Sancaktepe FK 9 11 17
7 Sarıyer 9 5 16
8 Afjet Afyonspor 9 1 15
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Amed Sportif 10 -3 15
11 Pendikspor 28 1 40
12 Kocaelispor 9 -3 14
13 Ankara Demirspor 7 8 13
14 Zonguldak Kömürspor 10 -5 9
15 Ergene Velimeşe 11 -6 9
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Çorum FK 7 -2 7
18 Kahramanmaraşspor 7 -2 7
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 İnegölspor 9 -6 7
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Hacettepe Spor 10 -8 6
23 Niğde Anadolu FK 10 -13 6
24 Gümüşhanespor 10 -10 3
25 Şanlıurfaspor 10 -23 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 11 20 28
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Turgutluspor 11 1 24
5 Van Spor 11 6 21
6 Serik Belediyespor 11 6 19
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Sakaryaspor 11 3 19
9 Kırklarelispor 10 6 16
10 Etimesgut Belediyespor 11 3 16
11 Karacabey Belediyespor 11 3 15
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Kırşehir Belediyespor 10 1 15
15 1922 Konyaspor 11 7 14
16 Ergene Velimeşe 28 9 37
17 Bodrumspor 11 2 12
18 Tarsus İdman Yurdu 10 0 12
19 Kastamonuspor 11 -6 12
20 Sivas Belediyespor 10 0 11
21 Mamak FK 10 -8 11
22 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
23 Pendikspor 10 -1 10
24 Elazığspor 11 -4 10
25 Pazarspor 8 -5 10
26 Bayburt Özel İdare Spor 8 -4 9
27 Kardemir Karabükspor 11 -30 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 9 16 20
2 Villarreal 9 4 18
3 Atletico Madrid 7 15 17
4 Real Madrid 8 5 16
5 Granada 8 -2 14
6 Cadiz 9 -2 14
7 Real Betis 9 -5 12
8 Barcelona 7 7 11
9 Valencia 9 1 11
10 Getafe 8 -1 11
11 Osasuna 9 -1 11
12 Elche 7 -1 11
13 Sevilla 7 1 10
14 Athletic Bilbao 8 -2 9
15 Deportivo Alaves 9 -3 9
16 Eibar 9 -3 9
17 Huesca 10 -8 7
18 Celta Vigo 9 -9 7
19 Levante 8 -5 6
20 Valladolid 9 -7 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 7 16 18
2 RB Leipzig 7 11 16
3 Borussia Dortmund 7 10 15
4 Bayer Leverkusen 7 6 15
5 Union Berlin 7 9 12
6 Wolfsburg 7 2 11
7 Mönchengladbach 7 0 11
8 Stuttgart 7 4 10
9 Werder Bremen 7 0 10
10 Augsburg 7 -1 10
11 Eintracht Frankfurt 7 -2 10
12 Hertha Berlin 7 0 7
13 Hoffenheim 7 -1 7
14 Freiburg 7 -8 6
15 Arminia Bielefeld 7 -11 4
16 Köln 7 -5 3
17 Schalke 04 7 -17 3
18 Mainz 05 7 -13 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Leicester City 8 9 18
2 Tottenham 8 10 17
3 Liverpool 8 2 17
4 Southampton 8 4 16
5 Chelsea 8 10 15
6 Aston Villa 7 9 15
7 Everton 8 2 13
8 Crystal Palace 8 0 13
9 Wolverhampton 8 -1 13
10 Manchester City 7 1 12
11 Arsenal 8 -1 12
12 West Ham United 8 4 11
13 Newcastle United 8 -3 11
14 Manchester United 7 -2 10
15 Leeds United 8 -3 10
16 Brighton & Hove Albion 8 -3 6
17 Fulham 8 -8 4
18 West Bromwich 8 -11 3
19 Burnley 7 -9 2
20 Sheffield United 8 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 7 9 17
2 Sassuolo 7 9 15
3 Napoli 6 11 15
4 Roma 7 5 14
5 Atalanta 7 4 13
6 Inter 7 5 12
7 Hellas Verona 7 5 12
8 Lazio 7 -2 11
9 Juventus 6 6 10
10 Sampdoria 7 0 10
11 Cagliari 7 -1 10
12 Fiorentina 7 -2 8
13 Spezia 7 -4 8
14 Bologna 7 -2 6
15 Parma 7 -5 6
16 Benevento 7 -10 6
17 Torino 7 -4 5
18 Genoa 7 -8 5
19 Udinese 7 -5 4
20 Crotone 7 -11 2